Due diligence

Due diligence ( аудит за замовленям) - всестороннє дослідження діяльності компанії, її фінансового стану і положення на ринку.

За допомогою Due diligence( аудит за замовленям) оцінюються можливі ризики (наприклад фінансові, юридичні, податкові і т. д.) При зборі інформації враховується будь-яка інформація, незалежно від джерел її походження. Вивчення одержаної інформації робиться різними фахівцями окремо, потім робиться зведений аналіз. Як правило в Due diligence ( аудит за замовленям) беруть участь юристи, аудитори, експерти, оцінювачі.

Due diligence ( аудит за замовленям) - це процедура формування об'єктивного уявлення про об'єкт інвестування, що включає інвестиційні ризики, незалежну оцінку об'єкту інвестування і безліч інших чинників. В першу чергу дью-дилидженс ( аудит за замовленям) направлений на всесторонню перевірку законності і комерційної привабливості планованої операції або інвестиційного проекту, можливих ризиків.

На сьогодні Due diligence ( аудит за замовленям) означає проведення всестороннього аналізу діяльності підприємства з погляду фінансових аналітиків, аудиторів і юристів. Результатом Due diligence ( аудит за замовленям) аналізу буде Due diligence –звіт, з докладним описом всіх ризиків.

Для чого потрібен Due diligence( аудит за замовленям) :

Оцінка вигод і зобов'язань передбачуваної операції ( як правило покупки бізнесу ) проводиться шляхом аналізу всіх аспектів минулого, справжнього і прогнозованого майбутнього бізнесу і виявлення будь-яких можливих ризиків. Відсутність належної перевірки може з'явитися причиною поганих фінансових результатів після зміни власника, причиною судових позовів, податкових і фінансових перевірок і багатьох інших негативних наслідків. Відомо, що зменшення добробуту компаній, що придбали бізнес, часті судові позови в їх відношенні це неякісно проведена процедура дью-дилидженс ( аудит за замовленям) або зовсім відсутність такої.

Процедура Due diligence ( аудит за замовленям) необхідна при покупці компанії, для того що б не втратити в першу чергу гроші .

У практиці нашої фірми багато випадків, коли після процедури Due diligence продавець сильно знижував ціну, а іноді покупець взагалі відмовлявся від операції, із-за прихованих боргів компанії, що продається, або із-за величезних ризиків . Таким чином, витрати на Due diligence ( аудит за замовленям) у багато разів менше ніж вигоди які ви придбаєте.

Замовляйте послуги Due diligence, дью-дилидженс по телефону...

Due diligence - АФ «Главбух-аудит» №1